Śliwka kalifornijska w Dubaju

W lutym California Prune Board weźmie udział w targach Gulfood 2020.

Gulfood 2020 obędzie się, w dniach 16-20 lutego w Dubai World Trade Center. W amerykańskim pawilonie specjalne stoisko przygotowuje California Prune Board (CPB). Organizacja ta reprezentuje branżę, która odpowiada za 40% światowego zapotrzebowania na śliwkę suszoną oraz 99% produkcji w USA. Na wystawie CPB zaprezentuje śliwkę kalifornijską. Wydarzenie będzie także okazją do spotkania ekspertów odpowiedzialnych za rynki Europy, Azji oraz USA.

- Stale pracujemy nad tym aby wspierać rynki na całym świecie - mówi Kevin Verbruggen, dyrektor marketingu w California Prune Board (Europe). - Aktywnie uczestniczymy w kluczowych wydarzeniach branżowych w Niemczech, Włoszech czy w Polsce. Tym razem zapraszamy na nasze stoisko w czasie targów w Dubaju. To nie przypadek, że śliwki kalifornijskie dostępne są na rynkach całego świata. Owoc ten wpisuje się w globalne trendy spożywcze, które kładą nacisk na jakość, bogactwo składników odżywczych oraz naturalność - podkreśla Kevin Verbruggen.

California Prune Board, od kilku lat prowadzi program marketingowy w Polsce oraz liczne projekty promocyjne, biznesowe a także badania żywieniowe na cały świecie. Niedawno na rynku amerykańskim pojawił się innowacyjny baton energetyczny Fourpoints, w którym śliwki kalifornijskie odegrały kluczową rolę. Ponadto obecnie we Włoszech dostępna jest limitowana edycja czekoladek walentynkowych ze śliwkami kalifornijskimi z linii "Passion & Sensitivity". Kreatorem tego specjalnego projektu jest włoski wytwórca czekolady Stefano Collomb.

Stoisko California Prune Board, zlokalizowane będzie w amerykańskim pawilonie, stanowisko S2-338 w Sheikh Saeed Hall 2.

Joanna Hamdan 11290 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.