Lublin Plaza na walentynki

Z tej okazji centrum handlowe organizuje akcję i zachęca do podzielenia się miłością.

Tegoroczna akcja jest okazją do realnej pomocy innym i to w bardzo prosty sposób. W galerii pojawi się serduszkowa fotobudka, w której można zrobić zdjęcie, a następnie opublikować je z hasztagiem #lublinplaza.

Każdy hasztag #lublinplaza będzie wart 10 zł, a za zebrane pieniądze galeria Lublin Plaza zakupi uczniom i jednocześnie pacjentom Lubelskiego Szpitala Dziecięcego akcesoria i pomoce naukowe. Wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu, otrzymają mały prezent w postaci serduszka z pralinkami Lindt (oferta ważna do wyczerpania zapasów).

Walentynkowe zdjęcia będzie można wykonać na parterze centrum, gdzie powstanie strefa serduszkowej fotobudki. Zostanie ona wyposażona w zabawne akcesoria i maski, a fotografie będzie można na miejscu wydrukować. W fotobudce oprócz zdjęć będzie również dostępna opcja wykonania animacji gif.

Joanna Hamdan 10444 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.