Serenadowy Kącik Zabaw w siedleckim szpitalu

Mali pacjenci Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II już mogą z niego korzystać.

Siedlecki szpital, razem z innymi czterema ośrodkami medycznymi, zdobył najwięcej głosów w finale akcji "Serenada dla dzieci". Nagrodą były bogato wyposażone, kolorowe kąciki zabaw dla dzieci.

Dzięki wsparciu mieszkańców, lokalnych mediów, a także szefowej kuchni Anny Klajmon, szpital zdobył ponad 17 tysięcy głosów. Znana i lubiana uczestniczka programu telewizyjnego Top Chef Anna Klajmon była jedną z 5 ambasadorek akcji. Na pierwszym etapie akcji zachęcała do zgłaszania placówek medycznych, w których brakuje kącików zabaw, by na kolejnym etapie motywować społeczność lokalną do głosowania na wybrane lokalizacje. Tym sposobem, zdobywając najwięcej głosów w województwach mazowieckim i łódzkim, kącik trafił do szpitala w Siedlcach.
 
Nowy kącik zabaw, wyposażony jest w wieżę edukacyjną, liczne zabawki, kolorowanki dla dzieci oraz przepisy na zdrowe posiłki, autorstwa ambasadorek akcji.
 
Joanna Hamdan 11259 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.