Stara Mydlarnia. Linia Bioaloes

Do pielęgnacji twarzy i ciała.

Linia Bioaloes Stara Mydlarnia została stworzona z myślą o cerze suchej i wrażliwej, która potrzebuje wsparcia w przywracaniu nawilżenia i łagodzeniu podrażnień.

Wszystkie kosmetyki z tej serii, zawierają sok z aloesu, więc nawilżają skórę i poprawiają jej elastyczność już podczas jej oczyszczania. Co najważniejsze, są pozbawione sls, sles, parabenów, sikikonów, ethanolu, wazeliny i formaldehydu.

Linię tworzą: dwufazowy płyn micelarny z olejkiem migdałowym i sokiem z aloesu, pianka do mycia twarzy z sokiem z aloesu i roślinną gliceryną, peeling enzymatyczny do twarzy, krem do twarzy z sokiem z aloesu, mus do kąpieli i pod prysznic, eco puder, peeling cukrowy do ciała z olejem sojowym, awokado i jojoba.

W linii jest też płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym, ekstraktem z aloesu, nagietka, brzozy, łopianu i babki lancetowatej; mydło w płynie z sokiem z aloesu i wygładzającymi proteinami jedwabiu oraz krem do rąk z sokiem z aloesu i krem do stóp z masłem kakaowym, mocznikiem i olejem z awokado.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.