Notino w Manufakturze

To pierwszy salon tej marki w Łodzi.

Internetowa perfumeria Notino (dawne iPerfumy.pl), obecnie dynamicznie rozwijająca sieć salonów stacjonarnych.

W asortymencie Notino oprócz szerokiego wyboru perfum, kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych oraz profesjonalnych produktów do włosów, są także świece i zapachy do domu.

Ponadto w swojej ofercie ma także usługę click & collect, która umożliwia zakup produktów przez internet i ich odbiór w salonie w Manufakturze. Kolejnym ukłonem w kierunku klientów ceniących nowe technologie są tablety, na których można zapoznać się z pełną ofertą perfumerii.

- Nasz sklep w Manufakturze jest urządzony zgodnie z najnowszymi wytycznymi, z wydzieleniem wyjątkowej, ekskluzywnej strefy zapachów niszowych. Niebawem w Manufakturze pojawi się przyjazny spot do makijażu i pielęgnacji cery - zapowiada Jérôme Poussin, retail director Notino.

Obecnie w Polsce Notino ma 8 sklepów i 27 w Europie. Salon w Manufakturze mieści się na piętrze galerii handlowej i ma powierzchnię 256,45 mkw.

Joanna Hamdan 11290 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.