Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Zima w stylu Tennessee

W Zakopanem, Szczyrku i Stroniu Śląskim, parkują przyczepy Jack Daniel's.

Trzy strefy Jack’a, to miejsca, w których rytm życia wyznacza klimat południowego, amerykańskiego miasteczka.

Ze znajdujących się w Zakopanem, Szczyrku i Stroniu Śląskim czarnych przyczep barmani serwują drinki, którymi można się niespiesznie delektować, odpoczywając na znajdujących się wokół leżakach.

A repertuar koktajli doskonale wpisuje się w atmosferę zimowych wieczorów, spędzanych z ekipą przyjaciół i znajomych. Znajduje się w nim Lynchburg Lemonade, w którym smak Jack Daniel’s Tennessee Whiskey podkręca orzeźwiająca lemoniada i przygotowywany na ciepło Jack Honey Hot Toddy, w którym miodowy Jack Daniel’s Tennessee Honey łączy się z aromatami korzennych przypraw. Fani klaski mogą spróbować Jack Rye Sour, tym razem przygotowywanego na bazie żytniego Jack’a, a tropiciele wyjątkowych wrażeń – rozpalającego, choć zmrożonego Jack Daniel’s Tennessee Fire.

Na tych zaś, którzy podczas zimowych wypadów nie zdołają odwiedzić jednego z trzech miast, w których pojawią się przyczepy Jack’a, czeka cykl imprez Jack Lives Here - organizowanych w klubach na terenie całego kraju. Ich uczestnicy będą mieli okazję poznać charakter Jack’a, a równocześnie zgarnąć atrakcyjne gadżety z logo whiskey z Lynchburga.

Joanna Hamdan 11290 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.