Walentynki z Durex

Marka we współpracy z polskimi projektantami przygotowała specjalne zestawy.

Z okazji walentynek Durex proponuje, by z produktów inspirowanych linią Intense, stworzyć własny zestaw.

Wszystkie produkty, z których skomponować można walentynkowy DIY, zaprojektowali topowi polscy projektanci z myślą o przyjemności.

Olejek do masażu stworzony wraz z Ministerstwem Dobrego Mydła, przypomina, że miłość lubi dotyk. Świecę o zapachu wzniecającym pożądanie stworzyło Glyk Company, a pościel od Hop Design o pełnym przyjemności wzorze, zaprojektował Michał Loba.

W zestawach znalazły się także produkty z linii Durex Intense, dzięki którym przyjemność wznosi się na bardziej intensywny poziom.

Gotowych na intensywne, walentynkowe doznanie, marka zaprasza do swojej strefy Durex Intense na Allegro, w której do 14 lutego, dostępne są wspomniane zestawy.

Oprócz tego, zainteresowani mogą zapoznać się z produktami i zamówić je w Newonce Barze, który między 7 a 14 lutego, zamieni się w Newonce Bar Intense by Durex. W pop-up barze serwowane są inspirowane linią Intense drinki, a cały klimat miejsca, nastraja do walentynkowego wieczoru.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.