Michał Hackiewicz dołączył do Grupy Domodi

Wieloletni dyrektor m.in. największych spółek finansowych w Polsce został wiceprezesem ds. sprzedaży Grupy Domodi.

Jego zadaniem jest tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży oraz bieżące zarządzanie pracą działu sprzedaży GD.

Michał Hackiewicz swoje 20-sto letnie doświadczenie, budował zajmując stanowiska dyrektorskie w największych spółkach w Polsce.

Karierę zaczynał w Citibanku w 2000 r., gdzie zarządzał Departamentem Kart Kredytowych. Następnie w 2008 r. dołączył do KBC Consumer Finance i był odpowiedzialny za produkty z tego segmentu w Kredyt Banku, jednocześnie zarządzając Pionem Kart Kredytowych w Żaglu.

Od 2011 r. zmienił branżę na telekomunikacyjną i rozpoczął pracę u jednego z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych - Netia. Tam zarządzał rynkiem SOHO/SME, następnie pełniąc kluczową rolę w sprzedaży rynku detalicznego.

Od 2014 r. jako dyrektor wykonawczy sprzedaży i marketingu w PKP Intercity istotnie zmienił oblicze spółki w zakresie ilości pasażerów korzystających z pociągów PKP IC, wdrażając nowe rozwiązania w sprzedaży i marketingu. Od końca 2016 r. budował zdalny (wirtualny) oddział dla klientów SME w BZWBK/Santander.

Grupa Domodi to trzy serwisy e-commerce w Polsce: Domodi, Allani i Homebook. Dwie największe platformy modowe w kraju, na których użytkownicy znajdą oferty najlepszych sklepów internetowych to domodi.pl i Allani.pl. Oba serwisy współpracują z topowymi markami obecnymi na rynku. Z kolei Homebook.pl to platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. Obecnie swoje produkty eksponuje tam 450 sklepów. Grupa Domodi wraz z jej serwisami od 2018 roku wchodzi w skład Wirtualna Polska Holding.

Joanna Hamdan 10750 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.