Specjał zwiększa możliwości logistyczne

W tym celu firma wybudowała nowy budynek administracyjny wyposażony również w część magazynową.

Nowy budynek dla firmy Specjał stanowi kolejny krok do wzrostu obrotów i budowania przewagi konkurencyjnej, czyli realizowania przyjętej strategii rozwoju.

Zlokalizowany przy ul. Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie obiekt dysponuje powierzchnią ponad 2 tys. mkw. Część biurową stanowi 1071 mkw, z kolei magazyn 904 mkw. Na część administracyjno-socjalną przeznaczono 100 mkw.

GK Specjał konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zorientowaną na wzrost obrotów i zwiększenie sprzedaży. Już w zeszłym roku firma zintensyfikowała swoje działania na rynku poprzez otwarcia nowych oddziałów, czy zmianę lokalizacji. Wszystkie te elementy mają na celu wzmocnienie potencjału firmy oraz jej pozycji na rynku.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.