Dzielimy się z Wami nagrodami!

Hochland startuje z ogólnopolską loterią.

Do wygrania jest 5 samochodów Jeep Renegade oraz codzienne nagrody pieniężne.

Dodatkowo w tegorocznej akcji Hochland dzieli się inspiracjami kulinarnymi. Uczestnicy będą zdobywać przepisy na dania z serami Hochland. Okazji do ich wykorzystania nie zabraknie, bo w loterię włączone są wszystkie produkty - sery żółte, kremowe topione i kremowe twarogowe.

W czasie trwania akcji należy kupić dowolny ser Hochland z etykietą promocyjną i zarejestrować na stronie www.loteria-hochland.pl specjalny kod, który znajduje się na opakowaniu.

Sprzedaż promocyjna trwa od 15 grudnia 2019 r. Kody z opakowań będzie można zacząć rejestrować od 11 lutego – wtedy rusza oficjalna rejestracja loteryjna. Dodatkowo za każdy kod uczestnicy będą mogli otrzymać jeden z 20 wyjątkowych przepisów na dania z serkami Hochland. Więcej zarejestrowanych kodów to więcej kulinarnych inspiracji!

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 6 kwietnia. Należy pamiętać o zachowaniu etykiety promocyjnej z kodem – jej okazanie będzie podstawą do odbioru wygranej. Losowanie nagród głównych odbędzie się 28 kwietnia.

Loteria będzie komunikowana za pomocą zintegrowanych działań 360°. Na początku lutego staruje ogólnopolska kampania telewizyjna, którą będzie wspierać także promocja w radio, digitalu oraz social mediach. Loteria Hochland będzie promowana w prasie handlowej, na materiałach POS oraz w ramach działań PR w mediach branżowych, ogólnoinformacyjnych i konsumenckich. Organizatorem loterii jest V&P. Za zakup mediów odpowiada agencja Value Media. Działania PR koordynuje Quality Public Relations.

Joanna Hamdan 10444 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.