Polomarket rośnie na Dolnym Śląsku

5 lutego nowy sklep sieci został otwarty w Mieroszowie (powiat wałbrzyski).

To już 34 Polomarket w województwie dolnośląskim.

Obiekt w Mieroszowie zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 6. Jak zaznacza sieć, to kolejny nowoczesny sklep, który pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii i funkcjonalności dla klienta realizuje najnowszy koncept sieci.
 
W placówce znajduje się ponadto szereg proekologicznych rozwiązań - jest tu między innymi system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie.
 
Poza otwarciami nowych obiektów Grupa Polomarket konsekwentnie modernizuje swoje starsze sklepy.

Grupa Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W jej skład wchodzi również spółka logistyczna. Obecnie pod szyldem Polomarket działa już ponad 280 placówek na terenie całej Polski, a roczne obroty wynoszą prawie 2,5 mld zł. Firma zatrudnia ponad 6 300 osób.

Joanna Hamdan 10433 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.