Marka IOSSI ma już pięć lat

Z tej okazji na rynku pojawił się nowy kosmetyk. Marka przygotowała także niespodziankę dodawaną do każdego zamówienia.

7 lutego - dokładnie w dniu urodzin marki IOSSI, na stronie iossi.eu pojawiła się długo wyczekiwana, pieczołowicie dopracowana IOSSI Morela - skoncentrowana kuracja do pielęgnacji dłoni w postaci aksamitnego kremu z witaminą C, niacynamidem i granatem.

Jak zapewnia marka ten kosmetyk dedykowany dłoniom spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób i może śmiało pretendować o miano idealnego kremu do rąk.

Dodatkowo do każdego zakupu dokonanego w urodzinowy dzień, IOSSI doda prezent – swój bestseller krem aksamitna róża w wersji 15 ml.

Założycielką marki IOSSI jest Joannie Hołuj. Od początku działalności przyświecała jej jasna wizja: skuteczne kosmetyki pełne naturalnych, organicznych i ekologicznych składników najwyższej jakości, które pozyskuje się z szacunkiem dla środowiska – roślin i zwierząt. Kosmetyki bezpieczne, wolne od szkodliwych dodatków, sztucznych zapachów i barwników, pakowane w sposób najbliższy naturze, na każdym etapie produkcji powstające w zgodzie z etyką.

Joanna Hamdan 11290 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.