Costa Coffe łączy siły z Uber Eats

Od 5 lutego za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mieszkańcy stolicy mogą zamówić kawę lub wybrane produkty z oferty Costa Coffee z dostawą do domu czy biura. Przez pierwsze dwa tygodnie obowiązuje promocja.

Z okazji rozpoczęcia współpracy z Costa Coffee firma Uber Eats przygotowała bezpłatną dostawę, aktywną przez najbliższe dwa tygodnie. W aplikacji Uber Eats użytkownicy mogą zamawiać napoje i przekąski z kawiarni Costa Coffee z wybranych najpopularniejszych lokali w Warszawie, w tym m.in. z Galerii Mokotów, CH Wola Park, Galerii KEN, kawiarni na Tamce czy Francuskiej. 

- Dostarczając ją prosto do ich domów, biur czy innych miejsc spotkań, sprawiamy, że marka Costa Coffee staje się jeszcze bardziej dostępna. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty pilotażowej akcji w Warszawie i wykorzystanie wyników do zbadania, w jaki sposób możemy zaoferować klientom jeszcze ulepszoną obsługę - mówi Wojciech Skoczylas, retail director Costa Poland & Latvia.

W Polsce usługa Uber Eats działa od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępny w 19 miastach. Oprócz stolicy, i Kielc, które dołączają właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Obecna od 2012 r. marka Costa Coffe to największa sieć kawiarni w Polsce. Prowadzi ponad 150 lokali oraz 350 kawomatów Costa Express, które znajdują się na stacjach Shell i w wybranych punktach Carrefour Express.

Ilona Mrozowska 3789 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.