Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Stock Polska rozkręca zimę

W popularnych zimowych miejscówkach.

Zarówno na warszawskim Zimowym Narodowym, jak i w górskich kurortach i w Białce Tatrzańskiej Stock Polska przygotował klimatyczne strefy, gdzie można odpocząć po zimowych aktywnościach czy zrelaksować się w klimacie après-ski z przyjaciółmi oraz spróbować różnorodnych drinków na bazie Żołądkowej Gorzkiej, Żołądkowej Kolonialnej oraz Saskiej.

Żołądkowa Gorzka tradycyjnie o tej porze roku zaprasza do delektowania się Grzańcem z dodatkiem soku jabłkowego i przypraw – cynamonu i goździków. A dla miłośników deserowych drinków marka Saska przygotowała dwie propozycje – Saska Bombardino oraz Saska Hot Cherry. Oba drinki podawane są z bitą śmietaną i cynamonem. Z kolei Żołądkowa Kolonialna dostępna jest w formie rozgrzewających shotów.

Poza strefami na Zimowym Narodowym i w Białce Tatrzańskiej każdy entuzjasta sportów zimowych po szaleństwach na stoku będzie mógł odpocząć i rozgrzać się aromatycznymi drinkami w najpopularniejszych zimowych kurortach tej zimy: m.in. w Zakopanem, Krynicy Zdrój, Kluszkowcach, Wierchomli, Zieleńcu i Szczyrku.

Tymi prostymi w przygotowaniu drinkami można się również delektować w domowym zaciszu. Oto przepisy na nie.

SASKA BOMBARDINO
20 ml Saska kawa z nutą brandy
20 ml Stock84 Crema
bita śmietana
cynamon
 
SASKA HOT CHERRY
80 ml Saska kawa z nutą brandy
160 ml soku wiśniowego
bita śmietana
kakao
 
GRZANIEC NA ŻOŁĄDKOWEJ GORZKIEJ
80 ml Żołądkowej Gorzkiej
160 ml soku jabłkowego
cynamon
goździki
 
Joanna Hamdan 10448 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.