Galeria Metropolia: to był pracowity rok

Zarząd Galerii Metropolia wzmocnił w ub.r. rozrywkowo-gastronomiczną ofertę centrum i całkowicie zmienił charakter II piętra. Teraz podsumowuje te działania.

W ub.r. w gdańskiej galerii pojawiło się kilku nowych, kluczowych najemców. Do oferty kina Helios oraz klubu fitness Tone Zone od 26 czerwca 2019 r. dołączyła Stacja Food Hall, czyli największa gastronomiczna przestrzeń w Trójmieście. Na jej terenie znajduje się ponad 20 autorskich konceptów gastronomicznych oferujących potrawy kuchni całego świata, często serwowanych w nietypowy sposób dzięki nieszablonowemu podejściu szefów kuchni, 3 bary, 5 różnych stref i przestrzeń spotkań dla 600 osób.

Chwile wcześniej, bo w marcu 2019 r. do grona najemców Galerii Metropolia dołączyła drogeria Hebe, z szeroką ofertą kosmetyków i perfum znanych marek. A dla osób wieku od lat 5 do 105 swoje podwoje otworzyło we wrześniu ub.r. Studio taneczne Siemanko.

Pod koniec 2019 r. do grona najemców dołączył sklep znanej w Trójmieście sieci delikatesów Merkus. Jest to sieć rodzinna, opierająca się na polskim kapitale. Oprócz standardowych produktów w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów eko, wege, win oraz kuchni świata.

Jak wynika z podsumowania zarządcy Galerii wprowadzone zmiany wpłynęły pozytywnie na odwiedzalność centrum, która wzrosła o ponad 15% w stosunku do 2018 r.

To nie koniec zmian. W bieżącym roku Metropolia planuje uruchomienie kolejnych lokali, a pierwsze z nich został już otwarte dla klientów. Na początku stycznia do grona najemców dołączyło Centrum U7, czyli znana i działająca od 1997 r. w Trójmieście sieć kręgielni oraz ekobazar Pomorska Spiżarnia oferująca produkty ekologiczne prosto od rolników oraz drobnych wytwórców z Kaszub.

Galeria Metropolia zlokalizowana jest w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Kilińskiego 4. Powierzchnia najmu (GLA) wynosi 34400 mkw. Obiekt wyróżnia się szeroką ofertą rozrywkowo-gastronomiczną: Stacja Food Hall, kino Helios, Fitness ToneZone, Laser Star Wars, Planeta RC, Crazy Cart, szkoła tańca Siemanko, sala zabaw Honolulu. Galeria posiada także bogatą ofertę handlowo-usługową, do głównych najemców należą m.in. Media Expert, Hebe, Monnari, Top Secret, Sport’s Direct, Świat Zabawek.

Katarzyna Pierzchała 3328 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.