Kolejna stacja Moya ze sklepem i kafejką

Sieć stacji paliw Moya wzbogaciła się o kolejny hybrydowy obiekt, w Olsztynie. Można na nim skorzystać z automatu do tankowania (kierowcy aut ciężarowych), z tradycyjnej metody uzupełnienia paliwa, konceptu Caffe z rozbudowanym menu oraz sklepu spożywczego.

Oprócz gorących napojów i tradycyjnych przekąsek – hot-dogów i zapiekanek – klienci Caffe Moya mogą kupić stripsy z kurczaka w zestawie z frytkami, pizzę, tortillę czy pierogi.

Sieć Moya liczy obecnie 243 obiekty, wliczając także stacje automatyczne i tzw. mikroautomaty flotowe.

- Stacja w Olsztynie jest kolejnym obiektem hybrydowym w naszej sieci. Kierowcy aut ciężarowych mogą zatankować swoje pojazdy z szybkich dystrybutorów automatycznych. Transakcje te rozliczane są tylko bezgotówkowo, za pomocą kart flotowych, w tym oczywiście karty Moya Firma i aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. Pozostali klienci mogą skorzystać z tradycyjnych dystrybutorów z płatnością przy kasie. Oprócz paliwa podróżni mogą dobrze zjeść i zregenerować siły przy aromatycznej kawie oraz zrobić zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie z artykułami spożywczymi i motoryzacyjnymi – podkreśla Filip Puchalski, członek zarządu, Anwim.

Na stacji dostępny jest także kompresor i kolektura LOTTO. Jest to już druga w Olsztynie stacja sieci Moya o standardzie premium.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.