Klif w Gdyni zadowolony z wyników 2019 r.

12 nowych salonów, powiększanie dotychczasowych i wieloletnie przedłużenia umów - ubiegły rok w gdyńskim Klifie obfitował w zmiany i aktywności. Pozyskując nowych najemców galeria zneutralizowała negatywne skutki decyzji globalnych marek, które zdecydowały o opuszczeniu Polski.

Dwupiętrowy salon Witek Home jest jednym z 12 sklepów otwartych w Galerii Klif w 2019 r. Wyposażeniu wnętrz dedykowane są także marki takie jak Tempur, Premium Home czy powiększony Miloo Home.

Wśród nowych marek Galeria Klif powitała pierwszy w Gdyni X-kom ze sprzętem komputerowym oraz unikatowy koncept - laboratorium perfum Mo61. Wśród nowych salonów powitano także marki takie jak Femestage, Niumi czy Zoo Karina.

Na kolejne lata z Klifem związało się 15 najemców. Niektórzy z nich zdecydowali się na umowy trwające aż 10 lat. Decyzje o relokacji podjęło pięciu najemców, niektórzy, jak Martes Sport, Tous, Spensen, Premium Home czy Miloo Home zmienili salony na większe. Inni zapowiadają podobne zmiany w tym roku, jak Emanuel Berg, który nowy większy salon otworzy już na wiosnę.

- Cieszą nas te decyzje, bo świadczą o zaufaniu do Galerii - mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. - Najemcy doceniają też potencjał Gdyni, która jest przez mieszkańców wskazywana, jako najlepsze miejsce do życia w Polsce - podkreśla.

Galeria Klif działa w Gdyni od 1996 r. Oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi. W Galerii dostępne są m.in. ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry. Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, BB Home, Spensen czy House & More oraz otwarte tej jesieni: salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

 

Katarzyna Pierzchała 3328 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.