Colliers International powiększa portfolio

Firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, została zarządcą wrocławskiego biurowca Nowy Targ.

Colliers International jest obecny w stolicy Dolnego Śląska od 11 lat i łącznie zarządza tam 151 000 mkw. powierzchni biurowej w sześciu obiektach. - Nie zamierzamy spoczywać na laurach, w naszych planach jest dalsze umacnianie pozycji Colliers w regionach - mówi Agnieszka Krzekotowska, partner w Colliers International, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami.

Nowy Targ to siedmiokondygnacyjny budynek w samym centrum Wrocławia, który został oddany do użytku pod koniec lipca ub.r. Obiekt ma 21 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz 195 miejsc parkingowych na dwóch podziemnych kondygnacjach. Wśród jego najemców znajdują się firmy, takie jak: Tillberg Design of Sweden, Fresenius Netcare, Schaeffler oraz SpyroSoft.

Inwestycja znajduje się przy jednym z trzech głównych placów wrocławskiego Starego Miasta, tuż obok zabytkowej siedziby Urzędu Miejskiego i jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki licznym środkom transportu. Nowy Targ uzyskał już certyfikat Green Building i ubiega się o LEED Platinum. Biurowiec otrzymał także certyfikat „Obiekt bez barier”, co świadczy o tym, że jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, ludzi starszych oraz rodziców z dziećmi. Architektura budynku to dzieło wrocławskiej pracowni Maćków Pracownia Projektowa, a jego deweloperem i wykonawcą była firma Skanska.

Joanna Hamdan 10448 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.