Bosman przeznacza 550 tys. zł na rozwój regionu

Marka zaprasza lokalne organizacje i instytucje użyteczności publicznej do udziału w nowym konkursie grantowym.

Od 27 stycznia wyłącznie przez formularz znajdujący się na stronie www.bosmandlaregionu.pl można składać wnioski o grant na realizację projektów, które wspierają rozwój województwa zachodniopomorskiego.

Celem programu jest wsparcie projektów poprawiających stan środowiska naturalnego i estetykę otoczenia oraz inicjatyw społecznych, podnoszących komfort życia mieszkańców regionu i stymulujących integrację lokalnej społeczności.

W konkursie mogą wziąć udział stowarzyszenia, fundacje, instytucje kultury i sportu, Ochotnicze Straże Pożarne, ośrodki pomocy społecznej oraz samorządowe jednostki organizacyjne ze Szczecina, Świnoujścia i powiatów polickiego, gryfińskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego, starogardzkiego, goleniowskiego, kamieńskiego, gryfickiego, łobeskiego, choszczeńskiego, drawskiego, świdwińskiego, białogardzkiego i kołobrzeskiego.

Na granty w konkursie Bosman przeznacza 550 000 zł. Do wygrania jest 15 grantów o wartości 25 000 i 50 000 zł. Wnioskować można także o inne kwoty, które nie przekroczą 50 000 zł.

Projekty do konkursu „Bosman dla regionu” można zgłaszać do 17 lutego. Projekty zostaną zweryfikowane pod względem formalnym, a następnie ocenione przez jury konkursu. W jego skład wchodzą ekspert CSR oraz przedstawiciele firmy Carlsberg Polska. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 16 marca.

Joanna Hamdan 11290 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.