Hebe: nowe otwarcia w nowym roku

Właśnie ruszyła drogeria Hebe o powierzchni 265 mkw. zlokalizowana w CH Janki (koło Warszawy). Wcześniej, bo 17 stycznia, miało miejsce otwarcie drogerii Hebe, która zaczęła działać w pasażu handlowym Retail Park przy ul. 3 Maja 27 w Bielawie.

Obecnie Hebe liczy ponad 240 placówek. Jest to sieć sklepów oferujących produkty dla zdrowia i urody, w tym marki na wyłączność jak: Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual.

W asortymencie znajduje się szeroka oferta marek koreańskich, naturalnych czy dermo.

Pierwsze otwarcie w tym roku miało miejsce 17 stycznia w pasażu handlowym Retail Park przy ul. 3 Maja 27 w Bielawie.

Hebe należy do portugalskiej firmy Jeronimo Martins, operatora sieci Biedronka. W 2019 r. drogerie wypracowały w złotych obroty o 25,9% wyższe niż w 2018 r., a na porównywalnej powierzchni wzrost sięgnął 7,7%. Liczona w euro sprzedaż wyniosła 259 mln, o 24,9% więcej niż rok wcześniej. W ciągu roku otwarto 46 nowych drogerii (netto 43), co na koniec roku dało łączną liczbę 273 lokalizacji.

 

Joanna Hamdan 11286 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.