Z aplikacją Lidla darmowa dostawa

W najbliższy weekend 25-26 stycznia Lidl proponuje klientom, którzy zrobią zakupy przez internet, darmową dostawę. Warunkiem jest posiadanie aplikacji Lidl Plus.

"Weekend darmowej dostawy" został zorganizowany po raz pierwszy w skojarzeniu z aplikacją mobilną Lidl Plus. Każdy jej posiadacz, który zrobi zakupy na lidl-sklep.pl, nie będzie musiał płacić za dostawę. Na co dzień darmowe dostawy dotyczą tylko zakupów o wartości od 149 zł, a za dostawa mniejszych koszyków kosztuje 9,99 zł.

Przypomnijmy, że aplikacja Lidla została wprowadzona kwietniu 2019 roku. Po sześciu miesiącach korzystały z niej już 4 miliony użytkowników. Internetowy sklep Lidla również ruszył w tym samym czasie. Oferuje artykuły przemysłowe, takie jak ubrania, akcesoria motoryzacyjne, wyposażenie domu i kuchni, ubrania i akcesoria dla dzieci, artykuły sportowe i rekreacyjne, akcesoria służące zdrowiu i urodzie oraz produkty przydatne w ogrodzie. O jego uruchomieniu pisaliśmy na handelextra.pl tutaj.

Magdalena Weiss 2718 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.