W sobotę otwarcie pierwszego Bio Family w Warszawie

25 stycznia Bio Family otworzy swój kolejny sklep - tym razem w Warszawie u zbiegu ulic Powsińskiej i świętego Bonifacego. Jest to szósta placówka tej sieci.

W piątek wczesnym popołudniem na ukończeniu było zatowarowanie placówki. Owoce i warzywa są już ułożone na wyspie sprzedażowej, trwa uruchamianie ekspresu do kawy. O tym, jak wygląda ten sklep, napiszemy już niedługo w serwisie handelextra.pl.

Sklep zajął lokal po banku. Powstał w bardzo dobrej lokalizacji na Sadybie: u zbiegu ulic Powsińskiej i świętego Bonifacego. W okolicy jest sporo biur, jest też dość prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych.

Placówka będzie działać w systemie całodobowym i bezobsługowym za pomocą aplikacji Bio Family. W tradycyjnych godzinach otwarcia od 8 do 22 pracować będą doradcy klienta. W pozostałych godzinach (w nocy czy nad ranem), wszystkie święta i niedziele niehandlowe klienci będą mogli korzystać z aplikacji Bio Family, która jest wirtualnym kluczem do drzwi supermarketu.

Wywodząca się z Poznania sieć była już obecna na Mazowszu. W październiku br. zamknęła jednak swój sklep w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, przy ul. Warszawskiej, czyli głównej arterii tranzytowej miejscowości, który otworzył się zaledwie w połowie lutego tego roku.

Natasza Świtalska z Bio Family Supermarket zapewniała nas wtedy, że supermarket zostanie przeniesiony w inne miejsce, bliżej warszawskich klientów. Teraz potwierdza, że placówka na Sadybie jest właśnie tą przeniesioną z Konstancina.

Bio Family to sieć samoobsługowych placówek sprzedająca tylko i wyłącznie produkty ekologiczne. Nowy Bio Family jest 6 sklepem sieci. Obecnie są otwarte trzy sklepy w Poznaniu, jeden w Swarzędzu i jeden we Wrocławiu.

Katarzyna Pierzchała 3735 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.