Netto z trzema nowymi sklepami na Mazowszu

Warszawa i okolice - to obszar, od którego sieć handlowa Netto zaczęła ekspansję w 2020 r. Stołeczne Bielany, Gołków w powiecie piaseczyńskim i Grodzisk Mazowiecki - mieszkańcy tych trzech miast już od 23 stycznia mogą robić zakupy w nowo otwartych sklepach Netto.

Wszystkie nowe placówki funkcjonują zgodnie z nowym konceptem sieci, czyli Netto 3.0.

- Nasze plany na najbliższy rok uwzględniają otwarcie ok. 20-25 sklepów Netto 3.0. Konsekwentnie dążymy do realizacji tych założeń, dlatego na mapie Polski jednego dnia pojawiły się trzy nowe placówki – w Warszawie, Gołkowie i Grodzisku Mazowieckim – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Mieszkańcy tych miast zyskają przede wszystkim możliwość zrobienia szybkich zakupów w komfortowych warunkach, wybierając produkty spośród coraz  bogatszego asortymentu - podkreśla.

Netto 3.0., to według operatora koncept, który opiera się przede wszystkim na komfortowej przestrzeni, dzięki którym robienie zakupów jest przyjemniejsze. To także bogata oferta produktów z różnych kategorii - standardem jest duży wybór świeżych warzyw i owoców, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO i ECO. Na osoby żyjące „w biegu” czeka strefa z produktami TO GO, oferująca szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także świeżo parzoną kawę i wypiekane na miejscu pieczywo. Dla poszukujących inspiracji – Netto ma wyjątkową ofertę produktów światowych marek,dostępnych w ramach programów lojalnościowych.

Dla klientów nowych placówek, sieć przygotowała szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę handlową.

Nowo otwarte sklepy są zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Swarożyca 10, w Gołkowie, przy ul. Pułku IV Ułanów 1C oraz w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Piaskowej 20.

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi intensywny remodeling tych już istniejących. W efekcie obecnie ponad 100 sklepów funkcjonuje zgodnie z nowym modelem Netto.

 

Ilona Mrozowska 3789 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.