Nowa kampania aplikacji Praca za Rogiem

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii promującej należącą do LMC aplikacji mobilnej Praca za Rogiem. To rozwiązanie rekrutacyjne służy do wyszukiwania ofert pracy oraz kandydatów z wykorzystaniem kryterium odległości oraz poziomu wynagrodzenia.

Celem nowej kampanii jest zwiększanie rozpoznawalności aplikacji Praca za Rogiem oraz budowanie świadomości na temat jej zalet: geolokalizacji, mobilności i przyjaznego użytkowania. Spot bazuje na linii kreatywnej wykorzystanej w dwóch poprzednich edycjach kampanii. Za zdjęcia odpowiada Mac „Dronksy” Poschwald, należący do światowej czołówki polski pilot dronów wyścigowych.

- Rekruterzy mierzą się dzisiaj z brakiem kandydatów do pracy, podczas gdy pracownicy stale szukają lepszego miejsca zatrudnienia. Tymczasem z naszych badań wynika, że czynnikiem niezwykle istotnym dla zadowolenia z pracy jest jej dostępność lokalizacyjna – mówi Bartosz Jakubowski, marketing manager, LMC Polska. - Wskazuje na nią aż 74% respondentów. Wierzymy zatem, że oparta na geolokalizacji aplikacja mobilna Praca za Rogiem jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania obydwu stron – uczestników rynku HR – i rozwiąże ich bolączki – uważa.

I dodaje, że usługę firma przetestowała już w Czechach, gdzie rozwiązanie jest dziś numerem jeden. - Stało się też skutecznym kanałem dotarcia do osób deklarujących brak zainteresowania pracą – podkreśla Jakubowski.

Kampania potrwa do 20 lutego br. i będzie obejmować reklamę w stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat i TVN – zarówno w stacjach głównych, jak i kanałach tematycznych), internecie oraz komunikację w mediach społecznościowych. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Direct People Innovation.

Katarzyna Pierzchała 3346 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.