Rabat Detal rozdaje bilety na Snow Fest

Ogólnopolska sieć Rabat Detal, która z końcem 2019 r. przekroczyła liczbę 2000 sklepów franczyzowych, rok 2020 rozpoczyna promocjami dla klientów swoich sklepów.

Przy współpracy z marką Burn sieć rozda 25 podwójnych biletów na festiwal Snow Fest, który odbędzie się w Szczyrku 28-29 lutego oraz 500 oryginalnych zimowych czapek Burn Snow.

Zasady są proste: wystarczy kupić w sklepach Rabat Detal dowolny napój marki Burn, zachować paragon a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy podając przepis na zimową rozgrzewkę na festiwalu. Konkurs trwa do 7 lutego.

Sieć Rabat działa w trzech formatach: sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i convenience. Ostatnio szczególny nacisk stawia na rozwój convenience. – Jest to naturalna droga rozwoju sieci spożywczych w Polsce. Stawiamy na świeżość i jakość produktów, zachowując przy tym atrakcyjną cenę – usłyszeliśmy od operatora.

Rabat rozwija też współpracę licencyjną z lokalnymi sieciami sklepów, jak również stacjami benzynowymi. Często w struktury Rabatu wstępują sklepy rodzinne, które oprócz wsparcia technologicznego otrzymują m.in. akcje marketingowe i handlowe oraz pomoc prawną (np. w jaki sposób prowadzić działalność w dni wolne).

Katarzyna Pierzchała 5264 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.