Zacznij poranek z Żabką

Sieć przygotowała specjalną promocję - happy hours.

Codziennie do 4 lutego, w godzinach 6:00-10:00 we wszystkich placówkach sieci w całej Polsce, można kupić parzoną na miejscu kawę (40 ml, 160 ml, 200 ml) w  za jedyne 2,99 zł.

W ofercie Żabka Café można kupić kawę 100% Arabica z wyselekcjonowanych brazylijskich ziaren, która posiada certyfikat Rainforest Alliance Certified. Ponadto od września 2019 r. kawa w sklepach sieci serwowana jest w biodegradowalnych i recyklowalnych kubkach, wyprodukowanych w całości z surowców roślinnych. Klienci mają do wyboru: latte, cappuccino, czarną i białą oraz espresso.

Sieć Żabka nieustannie rozbudowuje w swoich placówkach ofertę kawiarni. Oprócz świeżo mielonych kaw, w jej ofercie znajdują się także przekąski na ciepło, w tym hot dogi, panini czy zapiekanki, a także słodkości – ciasta i ciastka.

Joanna Hamdan 11286 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.