Zeme Pharm. Samarité

W wersji spersonalizowanej.

Uczucie ściągnięcia, podrażnienia, odwodnienie, przesuszenie – zimą na cerę czekają liczne wyzwania. Dlatego w tym okresie ważna jest skuteczna pielęgnacja dopasowana do skóry.

Marka Samarité, przychodzi z rozwiązaniem w postaci spersonalizowanych kremów, które można stworzyć samemu.

Koncept jakim jest Samarité pozwala na bazie Balmu i Divine Cream stworzyć własny spersonalizowany krem dostosowany do potrzeb skóry w danym dniu.

Wystarczy nabrać wybraną przez siebie ilość Balmu oraz kremu Divine i połączyć je w jedną całość mieszając składniki palcami na własnej dłoni. Tak przygotowaną mieszankę nakładamy od razu na twarz. W zależności od temperatury na zewnątrz oraz aktywności w danym dniu codziennie możesz stworzyć mieszankę opartą o zupełnie inne proporcje obu tych składników.

Efekt? Perfekcyjnie wypielęgnowana cera oraz odczucie wyjątkowego komfortu.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }