Strefa Aktywności Tarczyńskiego w Zakopanem

Już od najbliższego piątku (24 stycznia) stanie ona tuż przy Krupówkach, na Placu Niepodległości.

Pod dużym pomarańczowym namiotem dzieci, ale też ci trochę starsi znajdą wiele atrakcji.

Już z daleka będzie można zauważyć duży food truck, gdzie będą serwowane hot – dogi na kilka sposobów z parówką bez konserwantów, 100% mięsa. Swoją premierę będzie miał Kim-Dog z kimchi, czerwonym sosem, czarnym sezamem i limonką wg. przepisu Szymona Czerwińskiego – finalisty kulinarnego programu telewizyjnego oraz autora książki ”Sprytne gotowanie”.

Fani gotowania w każdy weekend będą mieli okazję zobaczyć pokazy gotowania na żywo, podczas których Szymon będzie przygotowywał pożywne śniadania, lunch czy też imprezowe, karnawałowe przekąski.

Najmłodsi będą mogli rozgrzać zarówno ciało, jak i umysł w specjalnej Strefie Gryzzali. Czekać tu na nie będzie m.in. basen z piłkami oraz ścianka wspinaczkowa. Dzieci układać będą również piramidę żywienia z dużych magnetycznych puzzli i grać w wersję gry Zgadnij Kto to?

Dla nieco większych dostępna będzie strefa gamingowa z konsolami i grą Meat Ninja, a ci którzy lubią śnieżne szaleństwo, w Strefie Protein będą mogli zrobić sobie zdjęcie, tworząc z niego GIF dnia. W soboty od 20:00 na spragnionych tanecznych wrażeń Strefa Aktywności Tarczyński zaprasza na Exclusive Party, gdzie przy muzyce, którą zagra DJ Paul Orlov, będą mieli okazje spróbować karnawałowych przekąsek.

Do aktywnego spędzania czasu na powietrzu w każdą niedziele będą zachęcać gwiazdy: Jacek Borkowski, Aneta Zając, autorka bloga Makóweczki czy Bartosz Obuchowicz z rodziną, którego będzie można spotkać już w najbliższą niedzielę, 26 stycznia.

Strefa Aktywności Tarczyński czynna będzie w piątki od 10:00 do 20:00, w soboty od 10:00 do 22:00
i niedziele od 10:00 do 17:00. Akcja potrwa do 16 lutego.

Joanna Hamdan 10481 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.