Nestlé. Nespresso Ispirazione Italiana

Kolekcja kaw inspirowana włoską kulturą i stylem życia.

Nespresso Ispirazione Italiana to dziewięć starannie skomponowanych mieszanek, które od  21 stycznia dostępne są w butikach Nespresso. Można je zamówić także poprzez Centrum Obsługi Klienta, stronę www.nespresso.com oraz aplikację mobilną.

Kolekcja wchodzi na stałe do oferty Nespresso.

Ispirazione Italiana ma na celu zabranie miłośników kawy w prawdziwą podróż do Włoch oraz odkrycie intensywnych aromatów kawowych, wywodzących się z różnych, włoskich regionów. Starannie dobrane mieszanki kaw, zainspirowane są włoskimi miastami.

I tak kolekcję tworzą: Ispirazione Napoli, Ispirazione Venezia, Ispirazione Ristretto Italiano, Ispirazione Firenze Arpeggio, Ispirazione Palermo Kazaar, Ispirazione Roma oraz Ispirazione Genova Livanto.

Joanna Hamdan 11286 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.