Pepco i Stokrotka na warszawskim Ursynowie

Metropolitan Investment powiększa portfolio Metro Retail o kolejne sklepy zlokalizowane w Warszawie i Krakowie. Wśród najemców są Pepco i Stokrotka w stolicy, w Krakowie - Biedronka.

Komercjalizacja trzech lokali handlowo-usługowych na warszawskim Ursynowie, przy ulicy Lanciego 12 postępuje. We wrześniu 2019 r., lokal o powierzchni 511 mkw. otworzyła tam sieć Pepco. Z kolei we wrześniu 2020 r. otwarcie supermarketu zaplanowała, należąca do Maxima Grupe, Stokrotka.

- Obecnie znajdujemy się na etapie finalizacji umowy z najemcą drogeryjnym, który zajmie trzeci z lokali handlowo-usługowych przy ulicy Lanciego 12. Dzięki czemu zostanie wynajęte 100% powierzchni handlowej, nabytej przez spółkę w tej lokalizacji – mówi Piotr Kret, dyrektor biura komercjalizacji i rozwoju Metropolitan Investment.

Kolejne lokale handlowe Metro Retail powstają w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 67 i 69. To łącznie 2.767 mkw.  powierzchni handlowej w parterze nowo powstałego osiedla mieszkaniowego. Z końcem 2019 r., w ramach kompleksu otworzył się sklep sieci Biedronka. W II połowie 2020 r. swoje lokale otworzą kolejni najemcy dyskontowi m.in. Pepco, z którym spółka już podpisała umowę.

Metropolitan Investment rozwija pod brandem Metro projekty handlowe, takie jak: Galeria Metro, Metro Park oraz Metro Retail. Koncept Metro Retail dostarcza najemcom punkty handlowo-usługowe w lokalizacjach w bezpośrednim sąsiedztwie ciągów komunikacyjnych oraz na terenach osiedli mieszkaniowych. Firma realizuje tego typu projekty w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Grodzisku Mazowieckim. Kolejne lokalizacje w planach.

 

Ilona Mrozowska 3513 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.