Wawel. Linia Collection

Słodycze na wyjątkowe okazje.

Na specjalne okazje, jak Dzień Babci i Dziadka, Walentynki czy Dzień Kobiet, marka Wawel przygotowała nową linię Collection, czyli serię opartą na ciemnej czekoladzie, dostępną w ozdobnych kartonikach.

W ofercie znajdziemy m.in. dużą czekoladę w ozdobnym kartoniku: Czarny Las w formie słodkich całusów, a także klasyczne Śliwki w czekoladzie w ozdobnym kartoniku.

Absolutną nowością w portfolio, która również sprawdzi się jako prezent jest Królewskie Mleczko Waniliowe, czyli puszyste okrągłe pianki w czekoladzie o naturalnym i bardzo wyraźnym smaku wanilii, dostępne w eleganckim, pastelowym opakowaniu, które otwiera się „szkatułkowo”. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym, aksamitnemu wykończeniu, a także niezwykle apetycznemu wyglądowi, idealnie nadaje się jako słodki upominek na wyjątkową okazję. Dodatkowo, każda pianka ma okrągły kształt i jest sygnowana literką „W” oznaczającą doskonałą gwarancję smaku i najlepszą jakość czekolady Wawel.

Słodycze z linii Collection, tak samo jak i inne produkty Wawel zawierają tylko Dobre Składniki – bez sztucznych aromatów, barwników, substancji konserwujących oraz emulgatora E476.

Joanna Hamdan 10485 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.