Dzień Babci i Dziadka u Grycana

Z tej okazji do każdego zakupionego deseru w pucharze goście otrzymają dowolną kawę gratis.

Goście lodziarnio-kawiarni mogą wybierać spośród szerokiego wyboru rozmaitych deserowych kompozycji: lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców, bitej śmietany, ciast, ciasteczek i rurek waflowych wytwarzanych ręcznie we własnej pracowni cukierniczej oraz przygotowywanych na miejscu polew.

W ofercie z okazji Dnia Babci i Dziadka goście otrzymają gratis kawę parzoną z oryginalnej włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów. Do wyboru są m. innymi mocne espresso przygotowywane z oryginalnej mieszanki ziaren – 85% arabica i 15% robusta, kremowe cappuccino na bazie pojedynczego espresso z mlekiem i mleczną pianką, czy intensywnie kawowe Flat White z dodatkiem gorącego mleka i mlecznej pianki lub, dla wielbicieli mlecznych kaw, Latte Macchiato w wersji klasycznej lub z dodatkiem sosu karmelowego.

Oferta Kawa gratis do deseru obowiązuję 21 i 22 stycznia we wszystkich lodziarnio kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń z pełną kartą menu i dotyczy wyłącznie deserów w pucharach.

Joanna Hamdan 10475 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.