MAX Premium Burgers z sezonową nowością

Od16 stycznia w menu restauracji tej szwedzkiej sieci pojawił się Smokey Chipotle z linii Grand Deluxe. To propozycja dla miłośników wyrazistych smaków, dostępna w czterech wariantach.

Smokey Chipotle to kompozycja pszennej bułki, krążków cebulowych, piklowanej czerwonej cebuli, sosu z aromatem pikantnej, dymnej papryczki i świeżymi dodatkami. W menu pojawią się także nowe serki camembert.

Smokey Chipotle w lokalach MAX-a w całej Polsce będzie dostępne w czterech odsłonach, zarówno mięsnych, jak i bezmięsnych. Wśród nich znajdą się warianty z wołowiną i kurczakiem, a także propozycje dla wegetarian z roślinnym Delifresh Plant Beef lub serem halloumi.

Smokey Chipotle będzie dostępny we wszystkich restauracjach sieci od 16 stycznia w cenie 19,45 zł i 25,95 zł w zestawie.

Joanna Hamdan 11286 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.