Kubuś zachęca do zimowych aktywności

Po raz kolejny wystartowała Liga Kubusiowego Narciarza - seria zawodów narciarskich i snowboardowych dla najmłodszych.

Zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza zostały zainaugurowane 11 stycznia w Skolnitach, gdzie odbyły się pierwsze w tym roku zimowe zawody w ramach akcji „Rusz się z Kubusiem”. Były wyjątkowe, ponieważ udział w nich wzięły także dzieci z niepełnosprawnościami.

Urozmaicone i profesjonalne slalomy są przygotowywane w ten sposób, by nie sprawić większych trudności zawodnikom w wieku od 4 do 14 lat. Ich poziom został dopasowany do każdej z czterech grup wiekowych. Sportowy nastrój i aktywną zabawę urozmaicają dodatkowe animacje, a nad atmosferą czuwa sam Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków. Zawodnicy i zawodniczki, którzy wezmą udział w sportowej rywalizacji, otrzymają pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi – nagrody, w tym całoroczne karnety na stoki narciarskie oraz upominki od marki Kubuś.

Przed nami kolejne pięć imprez Ligi Kubusiowego Narciarza. 18 stycznia zawody odbędą się w Kurzętniku (Kurza Góra), a następnie kolejno: 25 stycznia w Rzykach (Czarny Groń), 8 lutego – w Kasinie Wielkiej (Kasina SKI). Ostatnie zawody w tym sezonie odbędą się 22 lutego w Krynicy Zdroju (Słotwiny Arena), gdzie Kubuś ponownie zaprasza do zimowej rywalizacji także dzieci z niepełnosprawnościami.

Szczegóły na www.kubusiowaliga.pl.

Joanna Hamdan 10972 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.