Marek Moczulski: z Bakallandu do firmy Unitop

Marek Moczulski, który do lipca 2019 r. zarządzał Bakallandem, od grudnia jest prezesem firmy Unitop, jednego z największych producentów chałwy i sezamków w Polsce oraz w Europie.

Marek Moczulski funkcję prezesa Bakallandu pełnił od kwietnia 2014 r. do lipca 2019 r. Kilka miesięcy później objął też stanowisko prezesa zarządu firmy Rieber Foods Polska, która to następnie, w lipcu 2015 r. już jako Delecta, została zintegrowana z firmą Bakalland. Wcześniej, w latach 2003 - 2009 zarządzał też spółką Mieszko.

Teraz Marek Moczulski objął stanowisko prezesa zarządu, dyrektora generalnego w firmie Unitop, o czym poinformował w serwisie LinkedIn.

Łódzki Unitop to jeden z największych producentów chałwy i sezamków w Polsce oraz w Europie. Firma współpracuje z największymi sieciami detalicznymi, ale na swoje stronie podkreśla, że dysponuje odmienionym portfolio wpisującym się w aktualne trendy rynkowe, a to dopiero początek zmian.

Ilona Mrozowska 3652 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.