Paweł Budynek nowym wiceprezesem FC Pszczółka

W ramach swojej funkcji będzie odpowiadał za sprawy finansowe firmy.

Paweł Budynek ma  doświadczenie w pracy w firmach i instytucjach związanych z branżą rolno-spożywczą.

Przed objęciem nowego stanowiska przed dwa lata pracował w Krajowej Spółce Cukrowej, w której był odpowiedzialny za prowadzenie kontroli i audytów wewnętrznych w jednostkach organizacyjnych spółki.

Wcześniej, przez niemal 16 lat, był związany z Agencją Rynku Rolnego. Sprawował również funkcję dyrektora Centralnego Inspektoratu Standaryzacji oraz wicedyrektora Departamentu Przetwórstwa i Przekształceń Własnościowych w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

Wśród jego osiągnięć zawodowych można wymienić m.in. akredytację pierwszego w Polsce laboratorium oceny jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych, realizację projektu funkcjonowania Agencji Rynku Rolnego, jako Agencji Płatniczej w ramach Wspólnej Polityki Rolnej UE oraz przygotowanie Agencji Rynku Rolnego do administrowania mechanizmami handlu zagranicznego produktami rolno-spożywczymi na rynku UE.

Fabryka Cukierków Pszczółka to producent słodyczy, którego historia sięga 1952 r. Należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej i w całości jest  polską firmą.

Joanna Hamdan 10972 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.