Influencerzy na ratunek zwierzętom z Australii

Polscy influencerzy połączyli swoje siły, by ratować zwierzęta cierpiące w płonących lasach Australii. Już 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny odbędzie się wyjątkowa wyprzedaż. Wtedy będzie można kupić ich ubrania i dodatki.

Inicjatywa, której ideą jest zebranie funduszy na pomoc cierpiącym zwierzętom w płonących lasach w Australii, spotkała się z dużym zainteresowaniem ludzi znanych ze świata mediów społecznościowych. Dzięki niej 17 i 18 stycznia w warszawskiej Galerii Młociny będzie można spotkać znanych i lubianych, których obserwują miliony osób.

Wśród nich dziennikarki telewizyjne i osobowości medialne – Anię Wendzikowską, Karolinę Szostak i Dorotę Michałowską, blogerów Magdalenę Antosiewicz oraz Łukasza Kędziora, a także aktorkę Anetę Zając.

Przede wszystkim będzie to okazja kupna ubrań należących m.in. do Leny Kociszewskiej – influencerki z blisko trzymilionową społecznością w mediach oraz jednej z najbardziej znanych polskich TikTokerek – Oliwii Misztal. Na wydarzeniu obecna będzie również Claudia Urta – influencerka i modelka, a także Natalia Trojan, która zachwyciła swoimi makijażami największe marki kosmetyczne świata. Inicjatywę wsparły też jedne z najbardziej wysportowanych sióstr w Polsce – Siostry Bukowskie, a także modelka Ola Korytowska i influencerki lifestylowe: Pola Bogdańska, Klaudia Kupiec i Martyna Kępa.

Sprzedaż ubrań i dodatków odbędzie się poprzez aplikację LESS_, która od czerwca 2019 roku zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki w duchu zero waste. Aplikacja nie pobiera żadnej prowizji.

- LESS_ jest świeżym pomysłem na odsprzedaż oraz kupno ubrań i akcesoriów. Naszą ideą jest wprowadzenie minimalizmu w garderobie i zmiana reguł gry w świecie mody i zakupów - mówi Tymoteusz Smolis, marketing manager aplikacji LESS_. - Dając ubraniom drugie życie, wysyłamy ważny komunikat: jestem po stronie środowiska. Dzięki takim wyborom pomagamy zmniejszyć ilość odpadów tekstylnych – dodaje.

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.