Nowa szefowa w Cushman & Wakefield Polska

Beata Kokeli stanęła na czele działu powierzchni handlowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield Polska.

Jako dyrektor działu powierzchni handlowych (Head of Retail Agency), Beata Kokeli pokieruje zespołem, który świadczy kompleksowe usługi doradztwa w zakresie rozwoju, pozyskiwania najemców, marketingu strategicznego oraz zarządzania ryzykiem w centrach i parkach handlowych, sklepach przy głównych ulicach handlowych i centrach wyprzedażowych.

Beata Kokeli ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Wcześniej pracowała zarówno w spółkach deweloperskich i agencjach nieruchomości. Od 2001 do 2008 r. była odpowiedzialna za działalność deweloperską, leasingową i marketingową w duńskiej TK Development Group, a w latach 2008-2012 w polskiej firmie Centrum Development & Investments pełniła funkcję dyrektora handlowego, gdzie zajmowała się opracowywaniem i realizacją strategii marketingowych i handlowych dla bieżących oraz przyszłych projektów inwestycyjnych.

W latach 2012-2016 pracowała w CBRE, gdzie była dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami i aktywami, a także starszym dyrektorem działu powierzchni handlowych. Specjalizowała się w rozwoju usług dla klientów operujących na rynku powierzchni handlowych. W lipcu 2016 r. rozpoczęła współpracę z TriGranit na stanowisku szefa ds. zarządzania aktywami, a od 1 lipca 2017 r. do marca 2019 r. pełniła funkcję dyrektora zarządzającego TriGranit Polska i była odpowiedzialna za działalność operacyjną polskiej spółki, strategię portfolio, zarządzanie aktywami i nieruchomościami oraz działalność leasingową.

W ramach podstawowych obowiązków polegających na nadzorowaniu całego portfela nieruchomości TriGranit złożonego z projektów biurowych i handlowych, wspomagała procesy pozyskiwania i rozwijania nowych aktywów. W 2019 r., jako senior advisor, head of group office leasing, w związku akwizycją firmy TriGranit przez Revetas Group, była odpowiedzialna za procesy wynajmu powierzchni biurowych na terenie CEE.

Beata Kokeli jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku marketing i zarządzanie. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku filologia angielska, a także ukończyła podyplomowe studia Executive MBA w Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 r. jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne.

 

Katarzyna Pierzchała 3352 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.