Sawex Foods. Płatki marki Halina

Z odświeżoną szatą graficzną.

Nowy rok to okazja do dużych zmian. Dlatego warszawska firma Sawex Foods odświeżyła stylistykę opakowań płatków owsianych zwykłych, górskich oraz błyskawicznych, a także płatków ryżowych i jęczmiennych marki Halina. 

Największą zmianą jest odmieniona kolorystyka opakowań – błękit zastąpiła biel oraz miodowy odcień żółtego. Kolor przewodni oraz ilustracje przedstawiające dania.

Wprowadzając nową stylistykę, producent nie rezygnuje jednak z tradycyjnych, dobrze znanych konsumentom elementów. Na odświeżonych opakowaniach znalazł się charakterystyczny, czerwony, owalny logotyp marki, apetycznie wyglądająca propozycja podania produktu oraz jego kolorowa nazwa.

Wraz ze zmianą grafiki, nie zmieniła się gramatura opakowania.

Produkty z odmienioną szatą graficzną znajdują się już na półkach sklepowych.

Joanna Hamdan 10485 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.