Huangjisoo. Pianki do twarzy

Perfekcyjne oczyszczanie cery w koreańskim stylu.

Stworzone w oparciu o naturalne ekstrakty roślinne i owocowe oraz najbardziej innowacyjne technologie pianki Huangjisoo zapewnią cerze idealne oczyszczenie. Każdy produkt marki przechodzi rygorystyczne badania kliniczne przed wprowadzeniem na rynek. 

Składające się z 98% naturalnych składników aktywnych pianki Huangjisoo delikatnie i skutecznie oczyszczają twarz ze wszystkich zanieczyszczeń. Szczególnie polecane są osobom z cerą wrażliwą, wymagającą wyjątkowej pielęgnacji. Po użyciu zostawiają skórę intensywnie nawilżoną i gotową do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Skuteczność działania pianek to m.in. zasługa znajdujących się w ich składzie ultra drobnych pęcherzyków powietrza tworzących barierę ochronną dla skóry i zapewniających intensywne oczyszczanie. Testowane dermatologicznie użyte formuły minimalizują podrażnienia i są doskonałe dla skóry wrażliwej. Naturalne składniki nawilżające utrzymują efekt długo po umyciu, a neutralna formuła zapewnia skórze neutralne PH idealne dla utrzymania zdrowej skóry.

Sugerowana cena pianki Huangjisoo wynosi 99,99 zł.

Produkty dostępne są na www.mojaazja.eu oraz w Kontigo i wybranych sklepach kosmetycznych.

Joanna Hamdan 10420 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.