Kontigo debiutuje w Łodzi

Do grona najemców Manufaktury dołączyła debiutująca w Łodzi marka Kontigo.

Kontigo to jedna z najprężniej rozwijających się sieci drogerii. Marka oferuje asortyment produktów kosmetycznych do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, zapachy i akcesoria.

Klientki znajdą w każdym sklepie specjalnie wydzielone strefy kosmetyków naturalnych i azjatyckich oraz strefę wodną, na której mogą przetestować m.in. peelingi, żele pod prysznic i inne produkty do pielęgnacji.

Sieć - jak przekonuje - zapewnia klientkom nie tylko obsługę o indywidualnym charakterze, ale też uporządkowane, higieniczne strefy do testowania produktów z naturalnym oświetleniem oraz usługę makijażu. Personel oferuje też pomoc w dobraniu produktów oraz edukację w zakresie metod ich aplikacji.

Kontigo swoją rozpoznawalność buduje we współpracy z topowymi polskimi influencerami: na eventach marki można było spotkać m.in. Maffashion i Jessikę Mercedes. Make-up designerem marki jest Harry Jefferson, znany w sieci jako Harry J Make Up. Ten znany wizażysta i przyjaciel gwiazd uczestniczył w uroczystym otwarciu Kontigo w Manufakturze.

- To jedno z najbardziej prestiżowych miejsc handlowych w Polsce. Postindustrialny budynek nadaje wyjątkowy charakter przestrzeni handlowej i idealnie pasuje do wysokich standardów wyznawanych przez Kontigo – mówi Joanna Woszczyk z Kontigo. Nowy salon mieści się na piętrze galerii handlowej i ma powierzchnię 105,89 mkw.

Szyld Kontigo wchodzi w skład Grupy Eurocash, która jest hurtownikiem artykułów FMCG, ale też operatorem takich sieci sklepów jak Delikatesy Centrum czy Abc. Nazwa sieci pochodzi od słowa contigo, które w języku hiszpańskim i portugalskim oznacza „z tobą”. Ma to być komunikat wysyłany wprost do każdej klientki, że jest ona w centrum uwagi pracowników sieci.

 

Katarzyna Pierzchała 3584 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.