Foods by Ann w Costa Coffee

Od początku roku w kawiarniach sieci są dostępne przekąski sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej.

W ramach współpracy we wszystkich kawiarniach Costa Coffee można kupić batoniki z serii Foods by Ann, które zostały specjalnie stworzone dla marki Costa Coffee i są dostępne wyłącznie w sieci kawiarni Costa. W ofercie będą dostępne cztery rodzaje naturalnych batoników.

Pocket Choco Bar śliwka to owocowo-orzechowy baton składający się z daktyli, śliwek i migdałów oblanych czekoladą. Drugą propozycją jest Pocket Choco Bar wiśnia – baton owocowo-orzechowy z daktylami, migdałami, z zagęszczonym sokiem wiśniowym, oblany czekoladą. Na fanów kokosa natomiast czeka Pocket Choco Bar truskawka z daktylami, wiórkami kokosowymi, a także suszonymi truskawkami. Ciekawą propozycją jest też Pocket Choco Bar cytryna-limonka o nieco kwaskowatym smaku, z daktylami, wiórkami kokosowymi i z zagęszczonym sokiem z cytryny i limonki w składzie.

- Jesteśmy bardzo dumni, że sieć kawiarni Costa Coffee rozszerzając swój asortyment przekąsek i poszukując zdrowych alternatyw, zaprosiła Foods by Ann do przygotowania unikatowych, zdrowych propozycji. Cieszymy się, że będziemy jeszcze bliżej naszych klientów - podsumował Karol Błaszczyk, współwłaściciel Foods by Ann.

 

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.