Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action

W poznańskiej Avenidzie ruszył pierwszy w tym mieście sklep międzynarodowej sieci dyskontów niespożywczych Action.

Asortyment salonu Action w Avenidzie składa się z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje zarówno znane już marki, jak i marki własne. 
 
- Salon Action w naszym centrum jest pierwszym sklepem tej marki w Poznaniu. Cieszymy się, że to właśnie Avenida została wybrana na kolejny punkt ekspansji holenderskiego dyskontu – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.
 
Format sklepu w Avenidzie i jego model operacyjny jest spójny z pozostałymi sklepami marki w Polsce i Europie. Około jedna trzecia z ponad 6.000 artykułów jest częścią standardowego zakresu produktów Action. Cała reszta jest dynamiczna i szybko się zmienia, a w każdym tygodniu marka wprowadza na półki sklepu ponad 150 nowych artykułów.

Action prowadzi obecnie ponad 1500 sklepów w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii oraz 57 w Polsce. Szeroką analizę o dyskontach niespożywczych w Polsce mamy tutaj. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.