W Lidlu sushi prosto z restauracji

Lidl w Polsce uruchomił pilotażowy projekt codziennej dostawy świeżych zestawów sushi prosto z restauracji do wybranych sklepów Lidl.

Do tej pory sushi, choć lubiane przez Polaków, najczęściej kojarzyło się z wyjściem do restauracji i sporym wydatkiem, a gotowe propozycje na rynku nie dorównywały tym przygotowanym na świeżo w sushi barach. Sieć Lidl chce to zmienić. Właśnie prowadzone są testy codziennych świeżych dostaw sushi z renomowanej restauracji Yattai. Pilotaż obejmuje w tej chwili 10 wybranych sklepów w Poznaniu i okolicach. W przyszłości Lidl planuje rozwinąć projekt na kolejne sklepy.

Świeże zestawy sushi przygotowywane są przez restaurację Yattai, której właściciel, Marcin Kaczmarek, ma wieloletnie doświadczenie w przyrządzaniu sushi i może pochwalić się certyfikatami gwarantującymi profesjonalizm i odpowiednie kompetencje m.in.: WSSI (World Sushi Skills Institute) przy współpracy AJSA (All Japan Sushi Association).

Zestawy dla Lidla są przygotowywane w nocy i dostarczane do sklepów każdego dnia od poniedziałku do soboty, tak aby zagwarantować najwyższą jakość i świeżość produktów. Lidl zadbał o wysokiej jakości składniki oraz ciekawe kompozycje smakowe. Do wyboru jest pięć różnych zestawów smakowych od 24,99 zł do 44,99 zł, w tym specjalny powiększony zestaw weekendowy dostępny w ofercie w piątki i w soboty.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.