Festiwal Pizzy powraca do Pizza Hut

Jesz ile chcesz. A wszystko za jedynie 29,99 zł od osoby. Sprawdź do kiedy trwa promocja.

W 2020 roku Pizza Hut przygotowała na Festiwal Pizzy trzy limitowane kompozycje.
 
Król Kebabów to pizza w całości na sosie czosnkowym, z kebabem, czerwoną cebulą i pomidorkami koktajlowymi. Na wielbicieli tradycyjnych, regionalnych aromatów czekać będzie Przysmak Zbója z szarpaną wołowiną, ogórkiem kiszonym i czerwoną cebulą – a wszystko to na dymnym sosie BBQ. Trzecia festiwalowa nowość to ukłon w stronę wszystkich tych, dla których klasyczna pizza Pepperoni ma za mało ognia – na Zbuntowanym Diable prócz pikantnej kiełbaski znajdziemy jeszcze papryczki jalapeno, czerwoną cebulę i kukurydzę.
 
Oprócz trzech limitowanych kompozycji podczas Festiwalu Pizzy będzie można spróbować wszystkich innych rodzajów pizz dostępnych w lokalach sieci. A wszystko za jedynie 29,99 zł od osoby.
 
Festiwal Pizzy trwać będzie do 9 marca.
 
Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.