Fantasia celebruje momenty z Minty Dot

Nowa kampania marka zachęca do tego, aby zadbać o wyjątkowość chwil i celebrować je na swój własny ulubiony sposób.

Aby dostarczyć kobietom jeszcze więcej okazji do celebrowania momentów małymi przyjemnościami Fantasia podjęła współpracę z firmą biżuteryjną Minty Dot.
 
Zaowocowało to powstaniem kolekcji biżuterii, zaprojektowanej przez Darię Siwak – projektantkę biżuterii Minty Dot., która jest inspirowana świętowaniem małych chwil i momentów w życiu.

Składa się ona z naszyjnika, bransoletki  i kolczyków. Całość wykonana jest ze srebra o próbie 925, dodatkowo powlekana złotem.
 
Aby zdobyć biżuterię można wziąć udział w konkursie Fantasii. Jego mechanizm polega na pokazaniu za pomocą fotografii, w jaki sposób można celebrować swój ulubiony moment z Fantasią. Wykonane zdjęcie należy umieścić na stronie www.fantasia.com.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Już od 7 stycznia każdego dnia do wygrania jest 20 bransoletek, a raz w tygodniu cały zestaw biżuterii.
 
Joanna Hamdan 10420 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.