Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Finlandia Vodka

W zestawie z czterema miniaturkami.

Stylowe opakowanie, inspirowane fińskim designem, zawiera czystą Finlandia Vodka, delikatną, wyraźną w smaku, wódkę, która od półwiecza tworzona w jednym tylko miejscu na świecie – w niewielkiej miejscowości Rajamäki.

Cztery miniaturki znajdujące się w opakowaniu: Finlandia Coconut Vodka, Finlandia Redberry Vodka, Finlandia Lime Vodka oraz Finlandia Grapefruit Vodka stwarzają doskonałą okazję, aby odkryć bogactwo smaków Finlandia Vodka.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }