Kolejny dom od Almette ma już właściciela

Została nim pani Zofia z miejscowości Kisielany-Żmichy k. Siedlec.

Na zdjęciu: pani Zofia oraz Jacek Kostka z firmy Hochland Polska.

Jednorodzinny dom - nagroda główna w loterii Almette "Domek z natury" - którego właścicielką została pani Zofia, znajduje się w Zębie - najwyżej położonej miejscowości w Polsce, w samym sercu Tatr, w sąsiedztwie Gubałówki, Kościeliska i Krupówek.

Dom Almette zachwyca nie tylko wyjątkowym położeniem, jest również „inteligentny” - można zarządzać instalacjami z telefonu komórkowego np. włączyć ogrzewanie, ustawić temperaturę, a nawet włączyć lampki na choince. Na miejscu dostępne jest także wi-fi. Dom został zbudowany z drewna z wykorzystaniem tradycyjnych, naturalnych materiałów. Na powierzchni 79 mkw. znalazł się salon z kominikiem, dwie sypialnie, dwie łazienki i kuchnia. Nie zabrakło dużego tarasu. Dom jest również w pełni wyposażony.

Przekazanie kluczy laureatce loterii Almette odbyło się 17 grudnia.

Oprócz domku w loterii Almette do wygrania były również nagrody pieniężne: 7 x dziennie po 1000 zł przez 2 miesiące trwania akcji.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }