7 nowych sklepów Stokrotka w ciągu jednego dnia

19 grudnia Stokrotka otworzyła 7 nowych sklepów w trzech województwach. Po tych otwarciach Stokrotka ma łączne ok. 640 placówek.

Stokrotka to sieć sklepów należąca od ubiegłego roku do litewskiego inwestora Maxima Grupe, a stworzona 25 lat temu przez firmę Eden.

- Ostatni kwartał roku to wyjątkowo intensywny czas dla całej branży - mówi Mirosław Wawryszczuk, dyrektor marketingu i sprzedaży, członek zarządu sieci Stokrotka. - Rozwijamy się i sukcesywnie umacniamy pozycję na rynku. Siedem nowych sklepów w ciągu jednego dnia to zdecydowanie powód do świętowania – dodaje.  

W czwartek 19 grudnia sieć otworzyła trzy markety w województwie lubelskim (Dołhobyczów, ul. Spółdzielcza 9; Puchaczów, ul. Lubelska 59; Konstantynów, ul. Janowska 38), jeden w województwie łódzkim (Wielgomłyny, ul. Radomszczańska 10B), dwa supermarkety w województwie lubelskim (Szczebrzeszyn, ul. Zamojska 168B; Piszczac, Włodawska 1A) i jeden w województwie wielkopolskim (Trzcianka, ul. Sikorskiego 6).

W każdym z nich na klientów, z okazji otwarć, czekają atrakcje i promocje cenowe na najważniejsze produkty potrzebne do przygotowania świąt.

Po czwartkowych otwarciach sieć zarządza ok. 640 placówkami.

Niedawno pisaliśmy też o tym, że Stokrotka testuje nowy forma sklepów - Stokrotka Optima. Dwa sklepy pod tym szyldem działają już w Lublinie - jeden na Alei Kraśnickiej, drugi - przy ul. Harnasie. Stokrotka Optima zaczęła działalność w Lublinie, bo tu mieści się centrala Stokrotki z całym zapleczem kompetencyjnym oraz bazą logistyczną.

Stokrotka Optima różni się od tradycyjnych Stokrotek "asortymentem oraz polityką cenową". Operator broni się jednak przez nazwaniem nowych sklepów dyskontami. - Stokrotka Optima wyróżnia się wyselekcjonowanym portfolio produktów oraz konkurencyjnymi cenami - tłumaczył Paweł Paziewski, dyrektor ds. integracji operacyjnej w Stokrotce, przy okazji uruchomienia konceptu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.