Z Chaty Polskiej do Grupy Qpony-Blix

W grudniu do zespołu największego w Polsce agregatora promocji gazetkowych dołączyła Beata Orcholska, która objęła stanowisko head of retail department.

Będzie odpowiadać za tworzenie pogłębionych relacji z sieciami handlowymi.

Beata Orcholska przez 11 lat związana była z siecią Intermarche. Ostatnio piastowała stanowisko dyrektora departamentu koncept i organizacja sprzedaży. Tworzyła strategię organizacji pracy sklepów i ich standardów. Zarządzała terenowym zespołem kilkudziesięciu specjalistów. Wdrażała kluczowe projekty dotyczące wsparcia sprzedaży, m.in. w zakresie poprawy produktywności personelu sklepów. Stworzony przez nią nowy koncept był m.in. laureatem konkursu Best Shop.

- Wcześniej, przez 4 lata, była dyrektorem generalnym Chaty Polskiej. Pod kierunkiem Orcholskiej otwarto pierwsze centrum dystrybucyjne sieci, przeprowadzono informatyzację placówek, wdrożono profesjonalny category management oraz nowy, wyróżniający się koncept Chaty Polskiej - mówi Tomasz Jabłoński, prezes zarządu Qpony-Blix.

Podstawowym celem Beaty Orcholskiej będzie pogłębienie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami. Do realizacji tego ma doprowadzić analiza potrzeb sieci handlowych, a następnie wypracowanie i stworzenie nowych modeli współpracy. Istotny będzie też rozwój strategii go-to-market w kanale retail.

- Zatrudnienie Beaty Orcholskiej jest elementem szerszej koncepcji wzmacniania kompetencji retailowych naszej firmy. Dane, pochodzące z 60 milionów wyświetleń gazetek miesięcznie przez blisko 2 miliony użytkowników, mają ogromną wartość dla sieci handlowych. Do tej pory nie miały do nich dostępu. Jej rolą będzie umożliwienie klientom efektywnego korzystania z informacji o konsumentach, jakie są gromadzone w naszych aplikacjach - podsumowuje Tomasz Jabłoński.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.